Proč my?

Již více než 17 letá tradice kovárny nám zajišťuje praxi, mající za následek vysokou úroveň výhradně ručního zpracování železných materiálů a propůjčuje tak našim kovaným výrobkům nezaměnitelnou kvalitu, originalitu a dlouhou životnost.

Nabídka ručně kovaných výrobků čítá spousty artiklů o nichž se nemá cenu pokoušet psát heslovitě, takové psaní by mohlo mít za následek nežádoucí - totiž špatnou představu o tom co děláme. I přesto se však o to pokusíme.

Mimo jiné pro naše spokojené zákazníky kováme do interiéru, do exteriéru, domů i ven nebo to ostatní.

Do interiéru: podnožky, taburety, židle, noční a konferenční stolky, jídelní a pracovní stoly, lustry, garnýže, ...

Do exteriéru: ploty, vrata, brány, krby a grily, markýzy nad vchod, poštovní schránky, stříšky na komín, korouhve, návěstní štíty, reklamní tabule, cedule, ...

Domů i ven: kliky, dveře, mríže, zábradlí, kování krbů, krbové nářadí, kolébky na dřevo, zástěny, paravany, lampy, nástěnná svítidla, věšáky, police, stojany, podstavce, držadla, ...

To ostatní: dekorativní předměty, svícny, plastiky, vinotéky, ...

V naší profesionálně vybavené kovárně pro Vás zpracováváme kovy ideálně pro Vaše specifické potřeby. Na základě Vašich požadavků samotné kované výrobky snoubíme s netradičními prvky a doplňujeme je o dřevo, sklo, přírodní kámen i jiné materiály.

Zajišťujeme mnohé povrchové úpravy. Nejde tedy jen o lakování, ale také o úpravy, jež mají s barvou pramálo společného. Hovoříme zejména o cizelování, zlacení, žárovém zinkování a dalších více či méně používaných metodách povrchových úprav.

V průběhu více než 17 let se naše zkušenosti začali přetvářet v tradici a i díky našim vlastním postupům jsme pro Vás schopni (po konzultaci) realizovat zakázky, na základě Vašich vlastních zadání a předloh.

Orientujeme se na zákazníka. Spolupráce s námi je založena na Vašich požadavcích. Poradíme Vám, vytvoříme spolu s Vámi optimální návrh a nebo přenecháte celou realizaci zakázky na nás, pouze se základními požadavky a s vymezením několika styčných bodů, jichž se budeme držet a které nám odsouhlasíte.

Každý z našich klientů má specifické požadavky. Patří mezi ně nejen soukromé osoby, ale i firmy, restaurace, hotely, města nebo i zámky. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně.

copyright: Kovářství Adámek