Katalog

Katalog Katalog - Katalog našich výrobků. Jde samozřejmě spíše o inspiraci a možnost udělat si představu. V katalogu naleznete pouze zlomek naší práce!

Židle a lavice Židle a lavice - Kromě ideálního sedacího nábytku pro moderní interiér i exteriér s dlouhou životností mohou židle plnit také funkci originálního doplňku. Výplet sedáku lze nahradit dřevem, proutím či čalouněním.

Stoly Stoly - Pevné a stabilní stoly se širokou nabídkou stolových desek. Nabízíme nejmenší noční stolky se šuplíky, konferenční stolky, ale také jídelní a zahradní stoly, včetně stolů vhodných do pracovny.

Postele Postele - Ručně zpracované masivní materiály zaručují pevnost a stabilitu konstrukce s dlouhou životností. Ta nevrže a zajišťuje tak pro Vás maximální pohodlí a klidný spánek.

Ploty, brány, mříže, zábradlí, ... Ploty, brány, mříže, zábradlí - Neplní jen svou hlavní funkci - bezpečnost. Naše ploty skýtají možnost mít
u svého stavení originální, kvalitní, bezúdržbový kovaný plot s dlouhou životností několika desítek let.

Ostatní Ostatní - Návěstní štíty, železné police, kované svícny, krbové nářadí a spousta dalších kovaných doplňků jako nástěnná svítidla, lustry nebo paravany. Ale také kovové konstrukce, altány, krby a další.

copyright: Kovářství Adámek